Hakkımızda

LifeCell 2019 yılında LifeCell A.Ş. tarafından kurulan fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan aynı zamanda da lider ve en güvenilir marka olmayı hedefleyen bir e-ticaret kuruluşudur.

LifeCell , %100 yerli ve milli sermaye ile kurulmuştur.

LifeCell en yüksek kalitede ürünlerini müşterileri ile buluşturma hedefi ile yola çıkmıştır.

LifeCell , ilke olarak kusursuz müşteri memnuniyetini esas almakta ve yenilikçi, adil, pozitif, müşteri memnuniyeti odaklı bir iş anlayışına sahiptir.

LifeCell , bünyesinde onlarca patentli uzun yıllardır Uluslararası platformlarda kabul görmüş markalara da sahiptir.

LifeCell , e-ticaret sisteminde ödeme seçenekleri olarak yerli ve yabancı sektörünün dev isimleri ile çalışmaktadır.

LifeCell , Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığının ve (WHO) Dünya Sağlık Örgütü’nün açıkladığı kriterleri ölçü alarak, insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermeyen ham maddeler kullanarak ürünleri üretmektedir.

LifeCell , Türkiye'nin yanı sıra, Azerbaycan, ABD, Almanya Fransa, İngiltere, İtalya, Rusya ve Arap yarım adasına yerli milli sermaye üretimi olan ürünlerini ulaştırmakta ve Türkiyeyi Global piyasada da temsil etmektedir.

LifeCell , AR-GE konusunda her geçen gün yatırımlar yapmakta ve her üretilen ürün grubu için AR-GE çalışmaları, sonuçları ve testleri ile ürünü piyasaya sunmaktadır.

LifeCell , e-ticaret sisteminde kargo teslimatları konusunda Türkiye için MNG Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve Sürat Kargo ile, yurt dışı için ise DHL, UPS ve FEDEX ile çalışmaktadır.